Steeltech i Alingsås AB

Bultgatan 1
441 38 ALINGSÅS
Telefon: 0322-66 89 30

Mailuppgifter för specifika ärenden

Offertförfrågan samt frågor på produkter och reservdelar / sales@steeltech.se
Order/ beställningar / order@steeltech.se
Bokning av service samt Servicefrågor / service@steeltech.se
Claims samt övriga kvalitetsfrågor / claims@steeltech.se

Bultgatan 1, 441 38 Alingsås, Sverige

VD/CEO och Marknad/försäljning

Mats Jernsand Marknadschef 0322-65 33 60 mats.jernsand@steeltech.se

Mats Jernsand

Marknadschef

0322-65 33 60

Marie Petersson

Säljare

0322-66 89 54
Maria Andersson Utvecklingschef / Offert kalkyl 0322-66 89 37 maria.andersson@steeltech.se

Maria Andersson

Offert / Teknisk försäljning

0322-66 89 37
Lise-Lott Karlsson Order Administration 0322-66 89 34 liselott.karlsson@steeltech.se

Lise-Lott Karlsson

Order / Administration

0322-66 89 34

Robert Magnusson

Serviceledare

0735-35 89 29

Ekonomi

thomas.lavstrand@steeltech.se

Thomas Lavstrand

Ekonomichef

0322-66 89 59
maria.enstrom@steeltech.se

Maria Enström

Ekonomi/fakturor

0322-66 89 39

Fabriksledning

sandra.brogren@steeltech.se

Sandra Brogren

Fabrikschef

0322-66 89 40

Patrik Holm

Produktionschef

0322-66 89 57

Johan Unnersjö

Strategisk inköpare

0322-66 89 35

Prenumerera på vårt nyhetsbrev